ה״מופע״ הייחודי שלך - מודעות עצמית אפקטיבית

בסוף יש לנו את עצמנו ועם זה צריך לנצח ופשוט להסתדר..

״ נשוי + 3 , מאמן לתקשורת אפקטיבית ופרפורמר, תואר ראשון בניהול משאבי אנוש בהצטיינות״ כנראה לא מספיק כדי להציג את מי שאני באמת ולגרום לכם לרכוש ממני, להתמסר לתהליך אימון איתי או להתחבר למערכת יחסים עסקית, תעסוקתית ומשמעותית יחד

 תכלס׳ (משימתי) - הצגה עצמית מדוייקת להשגת כל מטרה.

 wow (מקדם)  המופע שלנו  קורה כל הזמן כאן ועכשיו בואו נעשה אותו ייחודי, שונה, מעורר השפעה!אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני אבל הרוב יש הזדמנות לתקן אותו הצגה עצמית מכונה מייצרת אמפתיה ובטיחות נכונות להקשיב וליצור קשר היא פותחת עבורי דלתות ולבבות הן ברמה הבינאישית והן ברמה המקצועית

 ראיון עבודה, פגישה עם לקוח, דייט, פרזנטציה לגיוס הון או להצגת נושא חשוב.  עלינו להוציא את המיטב שבנו ברגע הנכון, לבוא לידי ביטוי עצמי מלא בדיוק כמו שדמיינו ולהתנהל באותנטיות ובזרימה.

פירוט (מנתח)  - מפגש שיוציא מכם את מי שאתם בזמן אמת, כדי שתבואו לידי ביטוי עצמי מלא. מה שיגרום לכם להיות מעוררי השפעה, להתנהל בנוכחות הנכונה לכם, ולזכות בהקשבה הראויה לכם כמנהלים אנשי מכירות ואם תרצו גם בשאר מרחבי החיים - זוגיות, חברים.

  • הכנה למפגש תעשה דרך היכרות מעמיקה בעזרת מילוי 3 שאלונים אינטרנטיים:  

  • מנועי המוטיבציה 

  • חוזקות 

  • סגנון התקשורת 

  •  נבין לאלו קהלי יעד אתם פונים ( מנהל,  עובדים,  לקוחות,  בן/ת זוג, חברה)

  •  נבנה את המסר שלכם מספיק עד שתאמינו לכל מילה שיוצאת מפיכם ועד שתגרמו גם לי להאמין בדיוק כמוכם.

  • נתרגל. נתרגל. נתרגל. עד שנזהה שיש לכם את זה בוודאות.

* מבוסס על מודל ״מעגל הזהב״ -  why how what של סיימון סינק 

איך זה מרגיש (תומך) -  אנחנו ביחד, לא עוצרים עד שמרגישים שהגענו לנקודה, לאמת, לאיך שנכון לכם להביא את עצמכם לידי ביטוי.  עד לתחושת הריגוש הנעימה בגוף. השלמות, הנוחות והקבלה ייראו , האותנטיות תנצח,  אנחנו רק נעזור לזה לקרות.


 

יצירת קשר

050-8855343 - איציק

0777140000 , ניהול מרצים רפי עגיב

Office@rafiagiv.co.il

הלולב 4 צור משה
ת.ד. 795 42810