מופע תקשורת זוגית איכותית

הזוגיות שלנו חיה ובועטת כבר 25 שנים.

המשימתי שלי פוגש מדי יום את התומכת שלה ושם מתחיל הקסם (והאקשן..והזעם.. והרעם.. והאהבה..)

היו תקופות שהאושר בא בזעם (תודה לשלמה) והיינו מתעצבנים בהרמוניה על בסיס יומי, אבל היום, אנחנו מברכים על השונות ובעיקר צוחקים עליה וביחד איתה.

זוגתי מסכימה איתי, שבלי הכלים התקשורתיים שאספנו בדרך, היישום, הטעויות והתיקונים, ספק גדול אם היינו מגיעים עד כאן.

 

תכלס׳ (משימתי) - זוגיות היא עבודה. אהבה זה נחמד אבל זה לא מספיק. תקשורת זה הפתרון.

wow  (המקדם) - מופע מאמן לתקשורת אפקטיבית בזוגיות, הוא מפגש מעורר השפעה. הוא מצחיק וקולח כמו ערב סטנדאפ משובח, אבל הוא הרבה יותר מזה- הוא מצליח להעביר לכל אחד מהנוכחים את התובנה הכי חשובה על עצמו ועל בן או בת הזוג שלו- את המפתח לתקשורת שיוצרת זוגיות בריאה.   

במופע קצבי המשלב סטנדאפ, קטעי מוזיקה משחק ואלתור, הוא מאפשר לכל משתתף לאבחן את סגנון התקשורת האישי שלו וללמוד כיצד להפיק את המרב מכל אינטראקציה במרחב הזוגי והמשפחתי. 

הגיטרה, בת הזוג החצופה של איציק, היא שחקנית משנה חשובה במופע ומתערבת גם כשלא שואלים אותה. היא מקפצת בהומור בין סגנונות התקשורת, מדגימה בשירים ובקטעי מוזיקה את הקצב המתאים לכל סגנון, והופכת את התוכן למעניין יותר ומובן הרבה יותר. 

פירוט (מנתח)

  • היכרות עם ארבעת סגנונות תקשורת - המשימתי, המקדם, המנתח, התומך.

  • הגברת מודעות עצמית - זיהוי ואבחון סגנון התקשורת האישי שלי,  אילו חוזקות וחולשות טמונים בו ואיך מתנהלים בעזרתו נכון להשגת התוצאות הרצויות במערכת היחסים שלי.

  • אינטראקציה בין אישית - אבחון הפרטנר שלי ליצירת תקשורת אפקטיבית ומקרבת, הן בעולם הפיזי והן במרחב הדיגיטלי.

  • ארגז כלים לתקשורת אפקטיבית - "עשה" ו"אל תעשה" במערכת היחסים.

  • חיבור, כיף, צחוק, מוסיקה טובה!

כדי שתישארו קרובים (תומך) - אפליקציית "המזהה", תסייע בזיהוי אישי ומהיר של סגנון התקשורת של כל אחד ואחת. היא תישאר זמינה ותומכת על הסמארטפון שלכם עם כרטיסיות של טיפים להמשך הדרך, מה שיאפשר לתכנים להישאר טריים בתודעה ולהתנגן אצל כל אחד גם שבועות אחרי המופע.


 

 

יצירת קשר

קרן - 054-6616763

טל - 052-8907749

keren@itziklevi.co.il

הלולב 4 צור משה
ת.ד. 795 42810