פתרון דילמות

פתרון הדילמה עושה סדר, מכניס אוויר רענן לגוף ולנשמה, משחרר מהתקיעות ומייצר מומנטום לשינוי מתוך בחירה להמשיך ולנוע הלאה בכיף ובהצלחה בחיים שלנו. 

אני יכול להיות בסוף יום עבודה אינטנסיבי ומייגע, נוסע באוטו חזרה הביתה, שומע שיר שאני אוהב , ושר יחד איתו, פתאום הטלפון מצלצל ולא משנה אם זה לקוח, מתאמן, חבר או אח - ״יש לי דילמה, אפשר להתייעץ איתך על משהו?״ אני תמיד אענה ואתפנה בשמחה.

אני מאמין שהדילמות שלנו הן סימן להתמודדות ולהתפתחות בחיים. שהרי, אם היינו עומדים במקום, נטועים עמוק בתוך אזור הנוחות שלנו, ככל הנראה היינו מתמודדים עם דילמה אחת עיקרית והיא, מדוע אין לנו דילמות. עוד אני מאמין שלפתור דילמה לבד זה אפשרי לגמרי, אך לעשות את זה בסיוע של אדם אחר, זה יעיל יותר, מהיר וחד ובעיני זוהי זכות גדולה לעמוד בנקודה כלשהי על מסלול החיים המקצועי או האישי של מנכ״ל, איש מכירות, אדם מן היישוב, להיות רלוונטי לרגע או לאורך זמן ולעזור בפתרון דילמה.  

 

wow (מקדם)  - דילמות הם סימן מובהק לרעשים שיש לנו בראש. רעשי עבר (תסכול ואכזבה) רעשי עתיד (פחד מכישלון או לנסות ולהבטיח תוצאה). האתגר הגדול הוא לפתור את הדילמה ולהתמקד ב״כאן ועכשיו״. 

תכלס׳ (משימתי)  - דילמה לא פתורה מבזבזת לנו אנרגיה וזמן, מורידה מהאפקטיביות שלנו, ויוצרת אי וודאות וחוסר בהירות.

פירוט (מנתח)

  • שלב ההכנה מוקדמת  - היכרות על בסיס 3 שאלוני אישיות (צרכים מניעים, חוזקות, סגנון תקשורת) והצגת הדילמה.

  • שלב החקירה (יש שיגדירו ״החפירה״) בו נפגשים ומציפים את הדילמה והמשמעות שהיא תופסת בתוך החיים שלך.

  • שלב הניתוח בו נבין על מה ולמה הדילמה הזו קיימת בתוכי, כדי שנפרק ונסלק אותה אחת ולתמיד. 

  • מכיוון שאני מחפש פרקטיות כמעט בכל דבר, אם צריך נעלה אלטרנטיבות ונקודות מבט שונות לפתרון הדילמה. ונחבר בין מאפייני האישיות והיכולות שבך כדי לדייק את הפעולות ליישום פתרון הדילמה.

רווח רגשי (תומך)

פתרון הדילמה עושה סדר, מכניס אוויר רענן לגוף ולנשמה, משחרר מהתקיעות ומייצר מומנטום לשינוי מתוך בחירה להמשיך ולנוע הלאה בכיף ובהצלחה בחיים שלנו. 


יצירת קשר

קרן - 054-6616763

טל - 052-8907749

keren@itziklevi.co.il

הלולב 4 צור משה
ת.ד. 795 42810