מאמן הבית - עושה סדר ארגוני

״מאמן הבית״ - עושה סדר ארגוני ומלווה את כל חלקי הארגון בכל התחומים הרלוונטיים להשגת המציאות הרצויה והיעדים.

תכלס׳ (משימתי) - ״מאמן הבית״ עושה סדר ארגוני.

(wow - מקדם) מאז שסיימתי את דרכי בחברת תות לפני 9 שנים שהיתה לי כבית חם ומצמיח, יש לי ארגונים שבחרו בי ואני בחרתי בהם להיות מאמן הבית, וזו מערכת יחסים משמעותית שאורכת לעיתים מספר חודשים אבל לרוב מספר שנים (!)

פירוט (מנתח) - מאמן הבית נותן מענה לצרכים בתחומים הבאים:

 1. בניית תוכנית יעדים, פירוק למשימות, מיקוד ודיוק תמידיים.
 2. יצירת שפה ארגונית מקדמת תוצאות.
 3. פיתוח והעצמת מנהלים ע״י סדנאות ואימונים אישיים.
 4. דיוק ומיקוד בתפקיד בניית שגרות ניהול - ישיבות, בקרות, תכנון, הדרכה, חניכה ועוד.
 5. דיוק המבנה הארגוני.
 6. שימור ויצירת אופק בארגון למנהלים ואנשי מפתח.
 7. רענון כוח אדם אבחון גיוס והשמה מחדש.
 8. סדנאות לשיפור ביצועי העובדים.
 9. שיפור מערך המכירות והשירות, הטמעת גישת הצלחה לביצועי שיא תקשורת שירותית מכירתית, בניית תסריטי מכירות ודיוק תהליכי מכירה.
 10. ליווי המנכ״ל בהתמודדות היומיומית, סיוע בפתרון דילמות, בניית אסטרטגיה, חזון וערכים והטמעה לעומק ההנהלה וכלל הארגון.
 11. הקמת ״אקדמיה״ ארגונית לשיפור מקצועיות והרחבת הידע בכל חלקי הארגון, מבוססת על אנשי מפתח בעלי הידע החשוב בארגון.

איך זה מרגיש? (תומך) - הנה כמה פידבקים:

 • ורד חורי, מנכ״לית ובעלים ewise פניתי אליך מתוך אמונה שכל עצמאי צריך יועץ /מאמן להתייעצות והכוונה. במקום קיבלתי שותף. שמת את כל הלב והנשמה שלך אצלי כלקוחה. בזמינות גבוהה, חדות שלא הכרתי אצל יועצים אחרים ולב רחב – תמיד הרגשתי מהפגישות והשיחות שלך ערך רב. נתת לי עוד זווית הסתכלות ואת הכלים לקחת את המשימה בשתי ידיים קדימה. ביחד עבדנו על דיוק של הצוות שאני מגייסת, ייעצת לנו באופן צמוד בנושאי ניהול שונים. אתה אלוף במיקוד, בהעברת תוכן (עד היום מדברים באיוויז על ההרצאה שהעברת לנו..) והכי חשוב - עזרת לי להרגיש שיש איתי מישהו שרוצה בהצלחתי ובהצלחת העסק שלי (שותף, אמרתי?). תודה ♥
 • אסף בן ישי מנכ״ל itai properties אני הרגשתי שאתה מגיע פעם ברבעון לאיטליה, שואל את השאלות הנכונות, מקבל אינפורמציה מקיפה מכמה כיוונים והתוצאה הייתה דיוק תהליכים ומיקום של אנשים "על המגרש". כל זה בצורה שכאילו הוצאת את המילים מהפה של אותם אנשים רלוונטיים ולכן הם היו מחוייבים לשינוי - זה היה בשיתוף פעולה שלהם ועשה להם שכל. אני חושב שבתהליך קיבלנו את המיטב מהרבה עובדים על ידי הדיוק שלהם וכן קיבלנו אווירה טובה יותר (כי אנשים נמצאים במיקום הנכון להם) והכי חשוב זה עזר לנו לבנות יציבות בעסק שהיא המפתח להכל כי רק ככה ידע נשמר בתוך הארגון.
 • אופיר רוזנאו מנכ״ל ובעלים goodmatch 1.הרגשתי שחסרים לי כלים גם ברמה האישית שלי וגם ברמה של איך לשפר ולשדרג את המנהלים שלי 2. רציתי להרגיש חד ומפוקס יותר בהתנהלות האישית שלי רציתי בשביל המנהלים שלי שירגישו תחושה גבוהה יותר של מיצוי עצמי ושיפור 3. התוצאות היו מדהימות הרגשתי שלמדתי הרבה יותר טוב לנהל את המכונה שנקראת עצמי הרגשתי שהמנהלים שלי נמצאית בחוויית זכות , ובמקום של לרצות ללמוד ולדעת איך לעשות טוב יותר.
 • גיל לייבל מנכ״ל קוסמו איטליה מאמן הבית מייצר מצב של בקרה אמיתית מבפנים ויכולת לדייק את תהליכים בצורה הרבה יותר מהירה ופרודוקטיבית בכל רגע נתון. בתהליך הגענו למצב של צמצום הוצאות הגדלת הכנסות ויצירת חברה בריאה ויציבה בעיקר ע״י יצירת ערך לעובדים למנהלים וללקוחות.
 • מאיה טרגנו - מנהלת משאבי אנוש אבן קיסר שדות ים אל איציק הגענו עם המלצות חמות לאיש מקצוע מיוחד המסוגל להגיע לכל אדם. כאשר פגשתי בו לראשונה הבחנתי ללא ספקות ביכולת ההקשבה הייחודית שלו, בשאלותיו החדות וביכולות הניתוח והאבחון המרשימות. מטרת התהליך לשמו נפגשנו עם איציק הייתה ליווי ופיתוח מיומנויות ניהוליות לשני מנהלים מדרג ביניים בעלי ניסיון בן מספר שנים בניהול צוותי עובדים בהיקף של עשרות עובדים. איציק ביצע שני תהליכים מקבילים עם שניהם ושילב בין החלק המקצועי והאישי כשתי וערב. מחד, ביצע עבודה על פיתוח ממד הניהול הכולל העצמת יכולות, הכוונה לניהול מאציל סמכויות ובונה צוות. כמו כן, עבודה על ממד פיתוח הקשב לצרכי העובדים והעצמת מחוברות לדמות המנהל ולמחלקה. מאידך, ליווה באופן אישי את מתאמניו, העניק להם אומץ להתבונן בקשיים ובתסכולים האישיים שלהם, איתר יחד איתם את אזורי הנוחות וסייע להם להתנסות בפעולות שלפני האימון היו בגדר חלום עבורם. איציק הצליח לרתום ולרכוש אמונם של שני מתאמניו המוגדרים כאגוזים קשים לפיצוח. תוך פרק זמן קצר הצליח להעמיק ולחשוף נקודות אישיות, במיומנות ונחישות. במהלך תקופת האימון ניכרה מיומנותו של איציק בעבודה עם ארגונים. הוא דאג להציף בעיות ולהשתלב בהובלה לפתרונן. הסתכלותו המשלבת רגש והיגיון אפשרה לי כמנהלת משאבי אנוש לקבל ממד נוסף של היכרות עם הצוות אשר עובד איתי במשך שנים. ייחודיותו של איציק היא בנגיעה בכל האספקטים של החיים, נגיעה בשילוב בין מה שקורה למנהל בחייו האישיים אל מול האתגרים בהם נתקל בעבודתו. מציאת הדימיון בין שני המעגלים והובלת המתאמן להסקת מסקנות. עבודתו הייתה מקיפה וכללה התייחסות לסגנונות תקשורת, איתור מנועי עשייה וצמיחה ועיצוב דמות ניהולית. אופן התהליך היה פעיל וכלל תצפיות של המנהלים בסביבתם הטבעית, פגישות 1;1, שיעורי בית למתאמנים ושיחות אישיות אשר נוהלו עם הרבה מחשבה ותכנון. בכל סוף מפגש העביר סיכום המציג את אופן ההתקדמות בתהליך אל מול המטרות שהוגדרו בתחילת הדרך. ידע לייצר בהצלחה דו שיח פעיל מול ההנהלה ולשקף מסרים בצורה השומרת נאמנה על שני הצדדים בתהליך. התהליכים המשמעותיים שהוביל איציק השאירו טעם של עוד והוא הוזמן לאחרונה להוביל תהליך פיתוח לצוות המנהלים המפעלי.

יצירת קשר

קרן - 054-6616763

טל - 052-8907749

keren@itziklevi.co.il

הלולב 4 צור משה
ת.ד. 795 42810