תקשורת איכותית בבית

מופע מאמן לתקשורת איכותית בזוגיות וגם עם הילדים - כי לכל אחד ואחת יש סגנון תקשורת שחשוב שנכיר ונתקשר נכון.

 

מופע מאמן הוא מפגש מעורר השפעה. הוא מצחיק וקולח כמו ערב סטנדאפ משובח, בעזרת הכנה מוקדמת של 20 שנות נישואין, ועוד 25 שנים בארגונים, הוא מותאם ספציפית עם דוגמאות מהחיים של כולנו... אבל הוא הרבה יותר מזה - הוא מצליח להעביר לכל אחד מהנוכחים את התובנה הכי חשובה על עצמו ועל זולתה - את ה"רשיון" לקבלה עצמית, להיות פשוט כמו שאנחנו וכן את המפתחות לתקשורת שמקדמת איכות חיים יחד והצלחה לכל אחד ואחת לחוד.

 

בחרתי את ה"איך” הייחודי להעביר תוכן מעצים מבלי לוותר על ההנאה והחוויה, להיפך! במופע קצבי המשלב סטנדאפ, קטעי מוזיקה משחק ואלתור, אני מאפשר לכל משתתף לאבחן את סגנון התקשורת האישי שלו וללמוד כיצד להפיק את המרב מכל אינטראקציה, זוגית, משפחתית, בעבודה, בין חברים ובכלל. יחד נלמד את הבנת מאפייניו של האדם העומד מולנו, היכולת לזהות מה ייגע ללבו, היכן קצרה סבלנותו ומה יקנה את עולמו, במטרה ליצור קשר איכותי יותר, שיתוף פעולה מועיל יותר תוך צמצום השיפוטיות המעכבת.

 

הגיטרה, שחקנית משנה חשובה במופע, מתערבת גם כשלא שואלים אותה, מקפצת בהומור בין סגנונות התקשורת, מדגימה בשירים ובקטעי מוזיקה את הקצב המתאים לכל סגנון, והופכת את התוכן למעניין יותר ומובן הרבה יותר.

 

במופע יחולקו לכל משתתף כרטיסיות זיהוי סגנון תקשורת עצמי ושל הסובבים, מעין משחק שיעשה בו שימוש כיפי ומלמד בחזרה לשגרה בעבודה ואפילו בבית. אם תעדיפו את זה דיגיטלי, אפליקציית "המזהה", תאפשר לתכנים להישאר טריים בתודעה ולהתנגן אצל כל אחד גם שבועות אחרי המופע.

 

 

יצירת קשר

050-8855343 - איציק

052-3532244 - הדר - מנהלת קשרי לקוחות

office@itziklevi.co.il

הלולב 4 צור משה
ת.ד. 795 42810